четвер, 14 січня 2016 р.

   Різдво Христове - одне з найголовніших і найвеличніших свят. Воно є початком і основою для всіх інших. Адже вся нова ера людства почалася саме з цієї події - без чудесного Різдва не було б і Воскресіння, і прощення, і примирення Бога з людським родом, і наступного його спасіння. Саме тому з такою особливою радістю, бурхливим захопленням і водночас теплотою ми зустрічаємо в зимові дні Різдво Господа Ісуса Христа.
   В бібліотеці-філії с. Озеро для молодших читачів була проведена розважально- інтелектуальна гра "Різдвяні цікавинки". Бібліотекар Возна С.І. ознайомила читачів із традиціями святкування Різдва в Україні, а також інших країнах.
   Яке ж свято без веселощів та розваг. А найкраще заняття для дружної компанії морозного зимового дня - веселі загадки, головоломки, цікаві ігри. А ще до уваги маленьких книголюбів була представлена виставка-інсталяція "Веселися дітвора, Новий Рік іде. Ура!".
   В давнину в народі побутувало уявлення про те, що у Різдвяну ніч відкривається небо, і в Бога можна просити що завгодно. І найважливішим у цьому святі є те, що і діти, і навіть дорослі у святі дні Різдва сподіваються на чудо, на здійснення мрій. Тож нехай чудеса для тих, хто на них чекає, у ці дні обов'язково збуваються.

Немає коментарів:

Дописати коментар