понеділок, 4 квітня 2016 р.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

   Кожного року з настанням весни на дітей чекають весняні канікули, які дарують їм традиційне свято - Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цього року в нашому районі він проходив під гаслом "Як до живих джерел глибоких, ми припадаємо до книг".
   Гарно зустріли книжчині іменини і читачі бібліотеки-філії №41 с. Озеро. Протягом цих весняних днів на них чекали дивовижні мандрівки неосяжним всесвітом цікавих книг! Так для читачів молодших класів була підготовлена вікторина "Іван Франко. Казки та оповідання для дітей". Разом із тим бібліотекар Возна С.І. розповіла дітям про життєвий і творчий шлях Великого Каменяра і провела огляд літератури "Сьогодні мов зоря він сяє Україні". На учнів 5-6 класів в бібліотеці чекала заочна мандрівка-гра "Подорожуємо Європою". А для старшокласників в бібліотеці була підготовлена книжкова виставка "Ювілейний книгосвіт - 2016".
   Разом із вихователями ДНЗ "Казка" Міщук В.Й. та Шевчук О.М. бібліотекар Возна С.І. провели Свято книги "Книга - наш найкращий друг, книга знає все навкруг". Діти читали вірші, співали пісеньки про книгу. Цікаво було подивитися і інсценізацію казки "Червона Шапочка". Головну роль Червоної Шапочки зіграла Богомазюк А.С., роль бабусі  - Кінчак К.О., а вовка - Чорпіта Д.В.
   Бібліотекар підготувала для дітей книжкову поличку "З книгою ми дружимо, живемо - не тужимо". А також для дітей провела вікторину "В гостях у героїв казок". Неабиякий інтерес викликала і гра з уболівальниками - батьками вихованців ДНЗ - "Упізнай героїв книг".
   А ще маленьким читачам дуже сподобалися ігри, конкурси та розваги з участю книги, що для них підготували організатори свята.
   Сила книги безмежна. Протягом усього життя ми звертаємось до неї. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Книга - мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ і різні чудеса.

Немає коментарів:

Дописати коментар