понеділок, 30 липня 2018 р.

Прочитали - хочемо розповісти

   Ми повсякчас кудись поспішаємо, завжди не встигаємо, метушимося, нарікаємо на життя і не помічаємо за повсякденними клопотами тих, кому справді дуже важко. Ми шукаємо у близьких і родичів співчуття, порозуміння, але часом не замислюємося над тим, чи зробили самі щось добре і корисне для інших. Скажете, що ви не олігарх, не мільйонер, щоб бути спонсором і допомогти комусь, самі, мовляв, боремося за виживання. Але не завжди гроші вирішують усе. Деколи гарна книга може допомогти отримати душевний спокій, втіху в печалі, моральне оновлення і щастя, пошук істини, втамувати спрагу думки та дати добру пораду.
   Саме про це говорилося в бібліотеці-філії під час читацьких діалогів "Прочитали - хочемо розповісти". Книги, які були представлені читачам - це романи і повісті, що вчать добра, справедливості, прощення, які вельми потрібні в нашому розшарпаному, знеболеному, криміналізованому суспільстві. Тут є й такі вигадливі, із закрученим сюжетом, а є й позбавлені всіляких літературних піруетів, автор йде за логікою життя, за його плином. Це романи людської долі, кожна доля своєрідна, через те вона й доля. Кажуть, кожне людське життя є романом, тільки треба вміло покласти його на папір. Багато авторів довіряють цій логіці. А читачі ділилися враженнями від прочитаних книг.
   Бібліотекар запропонувала переглянути книжкову полицю "Сьогодні книга - завтра доля". Також присутні мали змогу переглянути буктрейлери на книги Г.Медвідь "Замкова гора", Г.Запольської "Малашка". 

Немає коментарів:

Дописати коментар